Beautiful Lily
все для манікюру
Facebook Instagram

Статті

Наймодніші кольори манікюру на літо 2021 року.

Наймодніші кольори манікюру на літо 2021 року.

Згідно Pantone, «поки люди шукають способи зміцнити себе енергією, ясністю і надією подолати тривалу непевність, енергійні і підбадьорливі відтінки задовольняють наше прагнення до життєвої силі. Illuminating - яскравий і життєрадісний жовтий, іскристий жвавістю, зігріваючий жовтий відтінок, наповнений сонячною енергією. Ultimate Grey уособлює міцні і надійні елементи, які вічні і забезпечують міцну основу. Кольори гальки на пляжі і природних елементів, чий обвітрений вид підкреслює здатність витримувати випробування часом, заохочуючи почуття холоднокровності, стійкості і стійкості ».


ВИКРИВАЄМО ПОПУЛЯРНІ МІФИ ПРО ГЕЛЬ-ЛАК

ВИКРИВАЄМО ПОПУЛЯРНІ МІФИ ПРО ГЕЛЬ-ЛАК

Порятунок для жінок, у яких немає ні часу, ні сил робити манікюр щомісяця, гель-лак міцно увійшов в наше життя і поступово витіснив свого більш недовговічного побратима. Але так чи він ідеальний, як здається? Навколо диво-покриття вже виникло так багато міфів, що навіть скептики починають побоюватися за свої нігті. Розбираємося з майстром з манікюру, що з популярних «страшилок» правда, а що - лише фантазія.


  ЯК ВИБРАТИ ЛАМПУ ДЛЯ СУШІННЯ НІГТІВ?

ЯК ВИБРАТИ ЛАМПУ ДЛЯ СУШІННЯ НІГТІВ?

Питанням вибору якісної лампи для сушіння нігтів спантеличений практично будь-який майстер, адже дане обладнання відіграє важливу роль при створенні красивого і акуратного манікюру. Більш того, постійно розширюється ринок і колосальний асортимент техніки роблять покупку ще скрутніше. У даній статті ми поговоримо про основні різновиди обладнання, щоб вибір лампи для манікюру став для Вас простим і приємним.

 

Манікюр гель-лак в домашніх умовах:покрокова інструкція.

Манікюр гель-лак в домашніх умовах:покрокова інструкція.

Пам'ятаєте, як буквально десять років тому ми всі експериментували з домашнім манікюром, змінюючи колір нігтів під будь-який наряд? Карантин показав, що навик самостійного манікюру зараз корисний як ніколи. Звичайно, гель-лак перевернув наше уявлення про стійкість кольорового покриття. Сьогодні здається немислимим, що нігті доведеться перефарбовувати як мінімум раз на тиждень. Тому самостійний манікюр гель-лаком відмінне рішення, для тих, кому не подобається ходити з відростила нігтьової пластиною, чекати черги до майстра і витрачати кілька годин на дорогу і сам манікюр.

НАЙБІЛЬШ МОДНИЙ МАНІКЮР 2021-2022 РОКИ: ТЕНДЕНЦІЇ МАНИКЮРА.

НАЙБІЛЬШ МОДНИЙ МАНІКЮР 2021-2022 РОКИ: ТЕНДЕНЦІЇ МАНИКЮРА.

Модний манікюр і основні тренди nail art - це головна тема для модниць і представниць прекрасної статі, які невпинно стежать за красою, створюючи свій неповторний стиль і бездоганний імідж.

Обійтися без витонченого манікюру на ваших ручках на сьогоднішній день, безумовно, просто неможливо. Адже який модний образ без стильного і чудового дизайну нігтів - простого і мінімалістичного, ніжного і витонченого.


Показано з 1 по 5 із 5 (всього 1 сторінок)