Beautiful Lily
все для манікюру
Facebook Instagram

Про нас

Наш магазин BEAUTIFUL LILY спеціалізується на красі ваших нігтів. Ми відібрали для вас найкращі косметичні засоби професійного рівня з відомими світовими іменами.

Манікюр для жінки - гармонійне завершення образу. Жіноча краса вимагає уваги, часу і прагнення завжди виглядати бездоганно і охайно.

Купити, звичайно ж, не проблема, але купити якісний товар, та ще й в інтернет-магазині, вдається не всім. З нашим магазином можна звести нанівець всі сумніви. У нас і любитель і професіонал може підібрати і купити собі все необхідне для створення висококласного естетичного манікюру.

У магазині ви можете придбати професійне обладнання: спеціальні інструменти, лампи для полімеризації, апарат для манікюру; гель-лаки з палітрою більше 4000 кольорів, різноманітні гелі, найширший вибір декоративних елементів для дизайну нігтів; косметичні засоби для догляду та естетики рук. Просто перейдіть в каталог сайта і ознайомтеся з пропонованим товаром. Ви обов'язково підберете для себе гель-лаки, які зроблять Ваші нігтики красивими і унікальними.

Всі гель-лаки в інтернет-магазині мають сертифікат і гарантію якості.

На кожне замовлення обовязково видається фіскальний чек.ПРРО Вчасно Каса,ФН 4000554607

ФОП Підперигора Марина Анатолїївна,код ЄДРПОУ 2454602504

Якщо у Вас залишились запитання зверніться до нас на за електронною адресою: sale@lily-nails.com.ua