Beautiful Lily
все для манікюру
Facebook Instagram
  • Манікюр гель-лак в домашніх умовах:покрокова інструкція.

Манікюр гель-лак в домашніх умовах:покрокова інструкція.

Пам'ятаєте, як буквально десять років тому ми всі експериментували з домашнім манікюром, змінюючи колір нігтів під будь-який наряд? Карантин показав, що навик самостійного манікюру зараз корисний як ніколи. Звичайно, гель-лак перевернув наше уявлення про стійкість кольорового покриття. Сьогодні здається немислимим, що нігті доведеться перефарбовувати як мінімум раз на тиждень. Тому самостійний манікюр гель-лаком відмінне рішення, для тих, кому не подобається ходити з відростила нігтьової пластиною, чекати черги до майстра і витрачати кілька годин на дорогу і сам манікюр.

підготовка

Гель-лак в домашніх умовах

Манікюр гель-лаком  вимагає наступного набору інструментів:

Лампа для полімеризації гелю 

шабер або апельсинові палички 

Ножиці манікюрні вигнуті  

Пилка з подвійним абразивом

Одноразові серветки без ворсу 

Засіб для зняття липкого шару

Рідина для зняття гель-лаку

безкислотний праймер 

базове покриття 

Захисне покриття 

Гель лак 


Крок 1: знімаємо старий лак і надаємо форму

Для початку очистіть нігтьову пластину від старого гель-лаку за допомогою спеціальної рідини. Нанесіть засіб на ватний диск, прикладіть до нігтя і оберніть зверху фольгою. Через 10-15 хвилин, видаліть залишки лаку за допомогою шабера. Щоб рідина краще проникла в старий шар лаку, акуратно запив верхній захисний шар.

Після того, як всі нігті будуть очищені від лаку, надайте їм бажану форму за допомогою пилочки. Пам'ятайте, що правильно підпилювати нігті від краю нігтьової пластини до центру, при цьому руху повинні бути спрямовані тільки в одну сторону (активно рухати пилою як пилкою туди-сюди не потрібно), а сама пилка повинна бути паралельна нігтя.


Крок 2: база

Після того, як форма нігтів готова, кожну пластину необхідно відшліфувати манікюрним бафом. Не захоплюйтеся! Достатньо злегка пройтися по поверхні нігтів, щоб вона перестала бути глянсовою.

Потім акуратно відсуньте кутикулу апельсиновою паличкою або шабером. Опустіть нігті в теплу воду на кілька хвилин, щоб кутикула стала м'якою, і акуратно обріжте її ножицями.

Після того, як гульвіса і нігті будуть підготовлені до нанесення бази, знежирте нігті за допомогою безворсовой серветки і засоби для зняття липкого шару. Нанесіть на кожен ніготь безкислотний праймер і дайте йому підсохнути протягом хвилини на повітрі.

Тонким шаром розподіліть на кожному нігті базове покриття і висушіть його під лампою 30-40 секунд. Повторіть нанесення бази ще раз.


Крок 3: кольорове покриття

Переходимо до найцікавішого. Виберіть потрібний колір серед палітри гель-лаків Bruar Professional. Нанесіть гель-лак на ніготь поверх базового покриття і висушіть в лампі протягом 2-х хвилин. Повторіть нанесення і сушіння.

Гель-лаки Bruar Professional поєднують в собі відмінну якість і приємну ціну, яка порівнянна з ціною звичайного лаку. При цьому гель-лак Bruar Professional ідеально підходить тим, хто робить манікюр гель-лаком будинку, так як він має зручну форму кисті і допомагає розподілити лак по нігтьової пластини.


Крок 4: фініш

Гель-лак в домашніх умовах

На висушений кольоровий гель-лак нанесіть шар захисного покриття і висушіть його в лампі протягом 2-х хвилин. Після того, як нігті будуть повністю висушені, підпиляєте кожен ніготь знизу м'якою пилкою.

Все, манікюр готовий!

Манікюр гель-лаком будинку вдале рішення для тих, хто любить простий манікюр і тих, хто цінує свій час. А вкладення в інструменти окупиться вже після 5 процедур!