Beautiful Lily
все для манікюру
Facebook Instagram
  • ВИКРИВАЄМО ПОПУЛЯРНІ МІФИ ПРО ГЕЛЬ-ЛАК

ВИКРИВАЄМО ПОПУЛЯРНІ МІФИ ПРО ГЕЛЬ-ЛАК

Порятунок для жінок, у яких немає ні часу, ні сил робити манікюр щомісяця, гель-лак міцно увійшов в наше життя і поступово витіснив свого більш недовговічного побратима. Але так чи він ідеальний, як здається? Навколо диво-покриття вже виникло так багато міфів, що навіть скептики починають побоюватися за свої нігті. Розбираємося з майстром з манікюру, що з популярних «страшилок» правда, а що - лише фантазія.

Міф № 1. Гель-лак шкідливий для нігтів

Це твердження чула мало не кожна дівчина, яка хоча б раз в житті вирішила зробити довготривалий манікюр. Жовтизна, ламкість, розшарування нігтьової пластини - чим тільки не лякають любительок покрасуватися. Як насправді?

- Гель-лак не шкідливий, а навіть іноді корисний, так як може захистити нігті від негативного впливу зовнішнього середовища, - розповідає майстер з манікюру Діана Казимирчик. - Відповідальність лягає на майстра, який повинен використовувати матеріали хорошої якості. Таке покриття не принесе нігтям ніякої шкоди. А ось дешеві гель-лаки сумнівного походження можуть викликати алергію і різні інфекції.

Міф № 2. Зняти гель-лак в домашніх умовах можна з тим же успіхом, що і в салоне.Как думаєте, що спільного у фольги, ацетону і масла? Все це - інструменти для самостійного зняття гель-лаку, успіх використання яких оспівують на всіляких жіночих форумах. Наскільки безпечна така імпровізація на домашній сеанс манікюру і так вона нічим не відрізняється від ефекту салону краси?

- Зняття гель-лаку в домашніх умовах веде до зіпсованим нігтям. Неважливо, який спосіб зняття ви віддаєте перевагу: розмочити в спеціальної рідини, спиляти або навіть сгризть (так, в нашій практиці і таке буває). Якщо ви не майстер і не вмієте поводитися зі штучним покриттям, все перераховане вище призведе до механічних пошкоджень нігтьової пластини, що може призвести до виникнення тріщин, інфекцій, горбистої поверхні і т. Д. Рідина для зняття гель-лаку негативно впливає не тільки на нігтьову пластину, але і на шкіру, тому що в її складі знаходиться ацетон, який є обезжиривателем. Результат його впливу на пальці - суха шкіра і крихкі нігті. Так що найбільш безпечний спосіб зняття гель-лаку - спилювання апаратної фрезою, яке робить майстер.

Міф № 3. Гель-лак не переносить різкі перепади температури (наприклад, якщо ви летите взимку з Білорусі в тропіки)

Перед відпусткою на півдні багатьом хочеться встигнути «оновитися» по максимуму, щоб потім бути найкрасивішою на пляжі. У список входить і манікюр з педикюром. Все б нічого, але багато жінок, повернувшись з подорожі, скаржаться подругам, що покриття не витримало екзотичної спеки. Справа і правда в температурі або ж роль відіграє досвід майстра і конкретний бренд лаку?

- Температура впливає тільки на сам процес покриття гель-лаком: в цей момент в залежності від неї може змінюватися консистенція кошти. Але як тільки лак висох, подальше вплив спеки або холоду нігтям не загрожує.

Міф № 4. Гель-лак можна використовувати вагітним дівчатам або молодим мамам, практикуючим грудне вигодовування

Періоди вагітності та годування для багатьох жінок пов'язані з низкою жорстких обмежень, будь то в їжі, виборі дозвілля або навіть змін у зовнішності. Багато з них базуються на забобонах та прикмети, в які вірили ще наші прабабусі. Але міф чи бувальщина - жодна мати не захоче нашкодити своїй дитині і, швидше за все, вирішить перестрахуватися. Тому запитуємо нашого експерта безпосередньо: шкода гель-лаку для вагітних і годуючих - це марновірство або істина?

Звідки взялося повір'я, що потрібно влаштовувати нігтям відпочинок у вигляді як мінімум місяці без жодних покриттів, незрозуміло, але факт залишається фактом: такої тактики дотримуються багато жінок. Чи має вона сенс?

Міф № 5. Якщо довго носити гель-лак, нігті зіпсуються, тому потрібно давати їм «перепочинок»

- Нігті не дихають. Вони складаються з мертвих клітин, виконують захисну функцію в організмі і не беруть участь в обмінних процесах організму, що вимагають кисню. Тому давати їм «перепочинок» від покриття безглуздо. Навпаки, покриття гель-лаком створює водовідштовхувальний бар'єр, який запобігає вплив водопровідної води, побутової хімії і т. Д. Це дозволяє відростити нігті потрібної довжини.

- Забобон! Компоненти, які входять до складу якісних гель-лаків, не проникають крізь нігтьову пластину в організм, тому не мають жодного негативного впливу на жінку і дитину, - запевняє Діана. - Втім, при носінні гель-лаку в період вагітності важливо дотримуватися деяких правил. Наприклад, жінці рекомендується надягати маску, щоб не дихати Обпиляєте. Якщо різкі запахи від матеріалів викликають у клієнтки нудоту, від процедури краще відмовитися. Єдиний істотний мінус у використанні гель-лаку в період вагітності - це скорочення терміну шкарпетки манікюру, так як гормональна перебудова в організмі жінки може призводити до відшарування покриття.