Divia - Гель-павутинка для дизайну "Spider Gel" Di974 №04 (Золотий),5 г
Divia - Гель-павутинка для дизайну "Spider Gel" Di974 №04 (Золотий)
Гель-павутинка (Spider Gel) - це матеріал для нейл-дизайну, легкий і зручний у використанні навіть для новачка. Має в'язку консистенцію, завдяки якій можна створювати рівні лінії і різноманітні дизайни. Лінія не розривається.
Спосіб застосування:
Гель-павутинка наноситься поверх гель-лаку або топа після зняття липкого шару. Необхідно взяти з баночки краплю матеріалу дотсом або пензликом і вона перетвориться в ниточку, яка не рветься.
Полімеризується в LED і UV- лампах.
Час полімеризації під світлом УФ-лампи: 2-3 хвилини, LED-лампи - 1 хвилина.
Має липкий шар.
Після нанесення потрібно використовувати топ для гель-лаку.
| Характеристика | |
| Колір | Золотий |
| Об'єм | 5 г |




![Гель-лак світловідбиваюча кішка "FROZEN/Крижане серце" DI1240 [FR038] Гель-лак світловідбиваюча кішка "FROZEN/Крижане серце" DI1240 [FR038]](https://9zjlczasmbwjnqlx5ejpgxsuokwecuty.cdn-freehost.com.ua/image/cache/catalog/divia/gel-lak/frozen/fa06d0871d-1_resize_400x400-260x347.jpg)