Beautiful Lily
все для манікюру
Facebook Instagram
  • Вибір лампи для сушіння нігтів

Вибір лампи для сушіння нігтів

Питанням вибору якісної лампи для сушіння нігтів спантеличений практично будь-який майстер, адже дане обладнання відіграє важливу роль при створенні красивого і акуратного манікюру. Більш того, постійно розширюється ринок і колосальний асортимент техніки роблять покупку ще скрутніше. У даній статті ми поговоримо про основні різновиди обладнання, щоб вибір лампи для манікюру став для Вас простим і приємним.

 Види і особливості ламп для сушіння нігтів

На сьогоднішній день існує кілька різновидів ламп: УФ, LED, CCFL і комбінована CCFL + LED. Який же з них віддати перевагу? Давайте-но розбиратися!

Ультрафіолетова лампа

Найбільш розповсюджений різновид лампи для манікюру. Ультрафіолетову лампу часто використовують в домашніх умовах або ж початківці майстра, так як у неї досить демократична вартість, а її використання відрізняється простотою і зручністю. Таке обладнання має люмінесцентними лампочками, що зменшить споживання енергії в 3-6 разів в порівнянні з лампами розжарювання. Енергоресурс УФ-лампи варіюється в діапазоні від 6 000 до 12 000 годин, в залежності від умов експлуатації, на скільки якісні матеріали, які використовуються майстром, кількості включень і перепадів напруги в електромережі.

Особливістю ультрафіолетової лампи є висока робоча температура, яка може досягати 50 ° С і більше. В даному випадку майстру слід дотримуватися запобіжних заходів під час полімеризації гелю. Також варто враховувати, що зниження напруги в мережі більш ніж на 15% може перешкоджати включенню обладнання.

Майстрам, як власне і клієнтам, слід дотримуватися одне важливе правило: коли УФ-лампа включена, не рекомендується дивитися на яскраве світіння, яке вона випромінює. Можливо негативний вплив на людське око.

Ультрафіолетові лампи відрізняються за типом схеми запалювання, яка буває електронної або індукційної. У чому ж відмінність кожної з них?

Електронна УФ-лампа

Цей різновид УФ-ламп характеризується простою конструкцією, відносно невеликою вагою (зазвичай до 1 кг), а також ремонтопридатністю. Демократична цінова політика забезпечила найбільшу популярність як серед початківців майстрів, так і у професіоналів.

При покупці лампи з електронною схемою запалювання варто врахувати, що вона, на відміну від індукційного виконання, не має захищених вузлів. Відповідно, така техніка - більш чутлива до перепадів напруги. Вибираючи змінні лампи, зверніть увагу на маркування: слід купувати продукцію з позначенням UV-9W.

 індукційна лампа

Лампа для манікюру з індукційного схемою запалювання - менш поширена, так як має велику вартість, солідні габарити і вага (до 2 кг). Тут більш складна конструкція, яка передбачає електромагнітний дросель, а також стартер, розташований безпосередньо в цоколі кожної лампочки. Таким чином, лампа через кілька секунд, попередньо Поблимавши пару раз. Дана технологія робить індукційну лампу більш стійкою до перепадів напруги. Змінні лампи мають наступну маркування: UV-9W-L.

LED лампа

Цей різновид ламп працює на світлодіодах, при цьому вона відрізняється низькою робочою температурою і високою економністю. Більш того, LED лампа є абсолютно безпечною для шкірних покривів. В даному випадку не потрібна заміна лампочок, при тому що вони працюють в середньому від 50 до 100 тисяч годин.

Варто відзначити, що LED лампа характеризується високою швидкістю висихання гель-лаку, на відміну від ультрафіолетової моделі. При цьому слід пам'ятати, що світлодіодна лампа може бути застосована для LED активного гель-лаку або гелю. Природно, лампи даного типу мають високу вартість. Екологічна безпека, відсутність негативного випромінювання, проста експлуатація, можливість швидкої заміни одного або пари світлодіодів - основні переваги LED лампи.

CCFL + LED лампа

Гібридна лампа CCFL + LED - це поєднання двох типів полімеризуючих лампочок LED і CCFL. Головна перевага даного обладнання полягає в його універсальності, тому CCFL + LED лампу можна використовувати для будь-яких покриттів: гель-лаків або гелю різної щільності. У порівнянні з ультрафіолетовими, CCFL + LED лампи відрізняються високою швидкістю сушки (до 30 секунд), компактними розмірами і стильним дизайном.

Гібридна версія оснащена шістьма світлодіодними лампочками, розташованими по периметру всієї лампи, і однією спіраллю CCFL, закріпленої зверху. Лампочки рівномірно розподіляють 36 Ватт, забезпечуючи якісну сушку гель-лаку або гелю. Лампа також оснащена дзеркальними відбивачами, які направляють випромінювання безпосередньо на нігтьову пластину. Основні переваги:

швидкість нагріву - в рази вище, ніж у стандартних УФ-ламп;

кількість включень і виключень не впливають на термін служби;

лампи мають тривалий термін експлуатації;

екологічні та абсолютно безпечні для шкіри.

Комбінована лампа CCFL + LE