Beautiful Lily
все для манікюру
Facebook Instagram

Наймодніші кольори манікюру на літо 2021 року.

Минулий рік навчив нас тому, що ми стійкі та кмітливі і що практично все можна робити вдома. Від робочих зустрічей до стрижки і школи - ми оволоділи мистецтвом багатозадатності будинку. Що стосується краси, манікюр і педикюр своїми руками можуть бути ритуалом догляду за собою, який ви хочете продовжити, не виходячи з дому, навіть коли салони повністю відкриті. Отже, чи є   ви експертом в фарбуванні нігтів або відправляєте це самому найближчому майстру з манікюру, ось що вам потрібно знати про те, як поліпшити свою гру з лаком для нігтів.

Пробувати нові тенденції може бути непросто, особливо в сфері краси. На щастя, один з найпростіших способів змінити звичний спосіб життя - це змінити колір нігтів. Це забавний (і дешевий!) Спосіб експериментувати і самовиражатися. Якщо ви хочете повсякденний базовий або сміливий відтінок, у нас є кращі кольору лаків для нігтів 2021 року прямо тут.

Pantone вибрав не один, а два відтінку для свого щорічного кольору року. Кажуть, що Ultimate Grey і Illuminating, «яскравий і життєрадісний жовтий» пробуджують дві речі, які ми всі могли б використовувати більше в 2021 році: стійкість і надію.

Згідно Pantone, «поки люди шукають способи зміцнити себе енергією, ясністю і надією подолати тривалу непевність, енергійні і підбадьорливі відтінки задовольняють наше прагнення до життєвої силі. Illuminating - яскравий і життєрадісний жовтий, іскристий жвавістю, зігріваючий жовтий відтінок, наповнений сонячною енергією. Ultimate Grey уособлює міцні і надійні елементи, які вічні і забезпечують міцну основу. Кольори гальки на пляжі і природних елементів, чий обвітрений вид підкреслює здатність витримувати випробування часом, заохочуючи почуття холоднокровності, стійкості і стійкості ».

Професіонали краси з розпростертими обіймами приймають ці два кольори. Щоб отримати поєднання теплих і холодних тонів, подумайте про поєднання Ultimate Grey і Illuminating в образах для нігтів, щоб отримати ефектне заяву.

Леатріс Ейсман, виконавчий директор Інституту кольору Pantone, сказала: «Вибір двох незалежних квітів підкреслює, як різні елементи об'єднуються, щоб висловити послання сили і надії, яке є одночасно стійким і надихаючим, передаючи ідею про те, що справа не в одному кольорі або один людина, мова йде про несколькіх.Соедіненіе міцного Ultimate Grey з яскравим жовтим Illuminating висловлює послання позитиву, підкріплене силою духа.Практічная і міцна, але в той же час тепла і оптимістична, це поєднання кольорів дає нам стійкість і надію. Ми повинні відчувати себе натхненними, це важливо для людського духу »

Життєрадісний манікюр - це вже простий і (відносно) недорогий спосіб підняти настрій кожного разу, коли ви тріпочете пальцями, а нігті з сяючим або сірим відтінком - ідеальний спосіб стильно помахати рукою до 2020 року.

Подібні статті

НАЙБІЛЬШ МОДНИЙ МАНІКЮР 2021-2022 РОКИ: ТЕНДЕНЦІЇ МАНИКЮРА.

НАЙБІЛЬШ МОДНИЙ МАНІКЮР 2021-2022 РОКИ: ТЕНДЕНЦІЇ МАНИКЮРА.

Модний манікюр і основні тренди nail art - це головна тема для модниць і представниць прекрасної статі, які невпинно стежать за красою, створюючи свій неповторний стиль і бездоганний імідж.

Обійтися без витонченого манікюру на ваших ручках на сьогоднішній день, безумовно, просто неможливо. Адже який модний образ без стильного і чудового дизайну нігтів - простого і мінімалістичного, ніжного і витонченого.