Beautiful Lily
все для манікюру
Facebook Instagram

Манікюрні кусачки

Піклуватися про красу і здоров'я нігтів куди простіше, якщо у вашому розпорядженні є надійні, зручні і безпечні манікюрні кусачки. Уже багато років кращими інструментами в цій категорії вважаються кусачки Сталекс, Zauber, Acuto, KDS і інших багаторазово перевірених практикою і часом торгових марок, що випускаються в трьох різних версіях:

Кусачки для кутикули. Зручний інструмент для обрізного манікюру - видалення кутикули і обробки бічних шкірних валиків. Професійні кусачки манікюрні Staleks для шкіри з тонкими, гостро відточеними лезами з міцної хірургічної сталі дозволяють дуже точно і без травматизму виконувати найтонші маніпуляції. Довжина лез кусачок для манікюру, призначених для обрізки шкіри, коливається в діапазоні від 3 до 19 мм, тому майстер без проблем зможе вибрати найбільш зручний для себе варіант або сформувати набір з декількох моделей професійних кусачок, застосовуючи їх по ситуації.

Кусачки для обрізання нігтів. Призначені для корекції довжини і форми нігтьової пластини, використовуються як більш зручна і професійна альтернатива манікюрним ножиць. Кусачки Сталекс для нігтів виготовляються зі сталі тих же марок, що і кусачки для кутикули, але візуально відрізняються від них більш потужними лезами і ручками. Посилена конструкція корпусу дозволяє акуратно і без зайвих зусиль зрізати навіть щільну нігтьову пластину. Професійні кусачки для нігтів бувають з прямими або злегка вигнутими лезами: перші зазвичай використовуються як підкорені і дають абсолютно рівний рез, другі формують лінію «парус» або «полупарус», яка повторює природну форму краю нігтя.

Кусачки для врослих нігтів. Окремий підвид кусачок для нігтів на ногах, що відрізняється особливо вузькими і прямими полотнами з тонкими кінчиками, за допомогою яких можна акуратно, не травмуючи м'які тканини, зрізати нігтьову пластину в самих важкодоступних місцях. Саме така спеціальна модель для врослого нігтя є в колекції Staleks Pro і часто використовується в роботі ПОДОЛОГ і майстрами педикюру.

Перш ніж купити манікюрні кусачки Сталекс, визначитеся з моделлю інструменту, вивчіть його технічні характеристики, оцініть довжину і форму рукояток (вони повинні добре лягати в долоню). Звертайте увагу на тип пружини, кут нахилу лез, наявність або відсутність «п'яти» (виступу на ріжучої частини інструменту, що впливає на глибину захоплення шкіри). З огляду на всі ці моменти, ви зможете підібрати і купити кусачки, ідеально відповідні вашим потребам і запитам.


Порівняння товарів (0)


Показано з 1 по 15 із 50 (всього 4 сторінок)